Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

1. Zarejestruj się
2. Przesli gotówki
3. Obstaw tak, aby zwyciężyłeś!

W jaki sposób umieścić pieniądze na swoim koncie gracza?

Wasze konto gracza możecie zasilić zastrzykiem gotówki na tak wiele sposobów, że z pewnością znajdziecie taką metodę dla Was najwygodniejszą. Najbardziej popularną formą jest oczywiście klasyczny przelew bankowy. Po zarejestrowaniu się na portalu bukmacherskim, w sekcji dla użytkowników znajdziecie informacje dotyczące konta bankowego, na który należy przesłać pieniądze oraz opis transakcji, ewentualnie symbol, który należy umieścić na przelewie.

Inną z możliwości jest wpłata przy użyciu elektronicznej karty płatniczej. Wszelkie informacje na temat tego rodzaju płatności uzyskacie w swoim banku, ale nie wszystkie karty umożliwiają takie operacje. Plusem jest to, że za takie transakcje, firma bukmacherska na ogół pobiera mniejsze opłaty.

Można również skorzystać z tzw. portfela internetowego. Polecamy szczególnie stronę Moneybookers.com. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie i już możecie przelewać pieniądze do swojego „portfela”. Ważne jednak, aby zarówno przy rejestracji na stronie z zakładami sportowymi, jak i na moneybookers.com podać ten sam adres mailowy. Dzięki temu unikniecie komplikacji związanych z procesem identyfikacji. Jeśli podacie dwa różne adresy, będziecie zmuszeni zwrócić się do lokalnego przedstawiciela firmy o przelew środków na Wasze konto.

Pieniędzmi ulokowanymi na moneybookers.com możecie nie tylko obstawiać zakłady sportowe, ale również płacić za zakupy w sklepach internetowych. W Bwin można również płacić za pośrednictwem E-banku, dzięki czemu w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00 pieniądze trafiają na Wasze konto w kilka minut po wykonaniu operacji.

1. Zarejestruj się | 2. Przesli gotówki | 3. Obstaw tak, aby zwyciężyłeś

Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!