Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady sportowe Pinnacle Sports

Pinnacle Sports Soccer betting Pinnacle Sports to jeden z najbardziej profesjonalnych bukmacherów działających na światowym rynku. Firma powstała w 1998 roku. Od samego początku zyskała bardzo dużą popularność wśród graczy, szczególnie tych z zamożniejszym porfelem.

Pinnacle oferuje bardzo szeroką gamę zakładów, również na mniej popularne dyscypliny sportowe. Ale tym przecież może poszczycić się już nie jedna firma bukmacherska. To co jednak wyróżnia Pinnacle to zdecydowanie najwyższe kursy w sieci!

Od samego początku swojego istnienia firma postawiła nie na dawanie bonusów nowym klientom i w ten sposób przyciąganie ich do grania "u siebie", ale poprzez model niskich marż (reduced juice). Zyski firmy generowane są z niższych marż kursowych i odpowiednio wysokiego poziomu obrotów.

Firma oferuje na przykład kursy 1.96 / 1.96 na zakłady typu head-to-head podczas gdy u innych bukmacherów możemy spotkać kursy na poziomie 1.91 / 1.91.

Drugim najważniejszym plusem firmy Pinnacle są bardzo wysokie limity. Stawki liczone w dziesiątkach tysięcy euro bądź dolarów są w Pinnacle Sports normą więc jeśli szukasz renomowanej firmy do obracania większymi środkami jest ona idealnym rozwiązaniem.

Pinnacle nie ma strony w języku polskim. Nie oferuje także grania w polskiej walucie. Obsługa klienta odbywa się poprzez mail w języku angielskim. Żadna z firm nie odpowiada na postawione pytania tak szybko. W Pinnacle rozwiązanie problemu klienta trwa zaledwie kilka minut.

Oprócz oferty zakładów sportowych Pinnacle umożliwia swoim użytkownikom także grę w kasynie i w pokera.

Wpłaty pieniędzy w Pinnacle nie stanowią większego problemu. Najpopularniejszymi sposobami jest transfer środków z konta bankowego, Moneybookers, Neteller i Western Union.

Plusy zakładów w Pinnacle Sports

  • Najwyższe kursy w sieci
  • Bardzo wysokie limity
  • Pełen profesjonalizm obsługi klienta
  • Bardzo bogata oferta zakładów
  • Wiele możliwości wpłat na konto

Minusy zakładów w Pinnacle Sports

  • Minimalny depozyt to $50
  • Jedna darmowa wypłata w miesiącu

Bonusy w Pinnacle Sports

Na dzień dzisiejszy Pinnacle Sports nie oferuje żadnych bonusów.

Jak mogę się zarejestrować?

Kliknijcie na link „Chcę obstawiać w PinnacleSports.com”, zarejestrujcie się, wybierzcie sposób przelania pieniędzy na konto, a potem postępujcie wg. powyższych instrukcji.

Chcę obstawiać w PinnacleSports.com!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!