Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakład bukmacherski Boylesports.com

Firma Boylesports.com została założona przez Johna Boyla w 1989 roku w Irlandii. Jest największym niezależnym bukmacherem działającym na tamtejszym rynku. Firma na dzień dzisiejszy zatrudnia ponad 800 pracowników. Głównym jej celem jest zadowolenie ich klientów, których z każdym rokiem mają coraz więcej.

Od 2007 roku Boylesports zostało oficjalnym sponsorem klubu Premier League - Sunderlandu, czym ugruntowała sobie swoją pozycję i wizerunek na wyspach brytyjskich.

W 2008 roku bukmacher został oficjalnym partnerem bukmacherskim Irlandziej Federacji Piłki Nożnej, co oznacza, że bezpośrednio wspiera reprezentację Irlandii oraz Ligę Irlandzką.

Boylesports posiada bardzo bogatą ofertę zakładów. Z pewnością każdy użytkownik znajdzie tutaj coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje oferta sportów angielskich, dzięki której Boylesports jest bardzo popularny w Wielkiej Brytanii. Znaczny odsetek klientów serwisu to własnie brytyjczycy.

Oczywiście również w tej firmie możemy postawić swoje pieniądze grając "na żywo".

Niestety, serwis bukmacherski Boylesports nie posiada strony w języku polskim.

Na najwyższy poziom należy ocenić obsługę klienta. Nawet pomimo tego, że jest ona generalnie angielskojęzyczna. Pracownicy bukmachera bardzo szybko i rzetelnie odpowiadają na zadawane mailowo pytania.

Atutem firmy bukmacherskiej jest także możliwość wpłacania pieniędzy na wiele sposób. Oprócz tradycyjnej metody przelewu bankowego, możemy zasilić nasze konto poprzez karty kredytowe, serwis Moneybookers czy Netletter, a nawet za pomocą czeku.

Plusy zakładów w Boylesports.com

  • Bogata oferta zakładów
  • Możliwość obstawiania "Na żywo"
  • Dobra obsługa techniczna
  • Bardzo dobra opinia klientów
  • Wiele możliwości wpłat na konto
  • Szybkie wypłaty pieniędzy

Minusy zakładów w Boylesports.com

  • Brak strony w języku polskim
  • Ograniczone opcje obstawiania zakładów

Bonusy zakładu Boylesports.com

Nowi użytkownicy serwisu mają prawo do jednego zakładu bez ryzyka porażki. Maksymalna postawiona kwota to 20 funtów. W przypadku przegranej, bukmacher automatycznie zwraca postawioną stawkę.

Jak się zarejestrować i zyskać bonus?

Kliknij na link "Chcę obstawiać u Boylesports.com" i zarejestruj się. Wybierz metodę wpłatu i wpłać pieniądze na swoje konto zakładu.

Chcę obstawiać u Boylesports.com i otrzymać bonus!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!