Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakład bukmacherski Betcris.com

Kolejnym zakładem bukmacherskim, który oferuje swoje usługi w języku polskim to Betcris.com. Betcris.com ma siedzibę w Kostaryce i oddziały w różnych państwach takich jak Rwanda, Ekvador, Mexyk, Wenezuela i Peru. Wiele z klientów docenia w szczególności bezpieczęństwo i prywatność. Zakład prowadzi działalność od roku 1985, można tak na niego polegać we wszystkim. Obstawiać u Betcris.com możesz z każdego zakątka świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie jesteś niczym ograniczony.

Strony internetowe betcris.com są troche mniej przejrzyste, ale rekompensuje tę wadę ich jakość i niezawodność. Strony są oczywiście w języku polskim jak również w językach angielskim, hiszpańskim, francuskim i chińskim.

Rejestracja u betcris.com jest prosta. W formularzu rejestracyjnym wprowadzisz swoje dane i wybierzesz walutę, w której konto zostanie utrzymane. Możesz wybierać z walut z Ameryki Północnej i Ameryki Łacińskiej - dolara USA lub Kanady, chilijskie peso, itp. Betcris.com oferuje ci także polski złoty, euro lub funt brytyjski.

Po rejestracji możesz na konto wprowadzić swoje pieniądze. Jest kilka sposobów jak wpłacić. Możesz wpłacać poprzez kartę kredytową gdzie minimalna kwota wpłaty to 18€. Wpłacać możesz także przez portfel internetowy Moneybookers czy NETeller. Nawet w tym przypadku jest minimalna kwota wpłatu 18€. Można wpłacać także przelewem bankowym, ale takiej opcji nie polecamy bo posiada ona duże opłaty manipulacyjne. Dla wpłatu zlecamy wyłącznie portfele internetowe Moneybookers lub NETeller. Dlaczego?

Dlatego, że możesz identycznym sposobem wypłacić pieniądze. Minimalna kwota, którą możesz pobrać to 4€. Maxymalna kwota nie jest ograniczona. Innym sposób jak może europejczyk uzyskać pieniądze od betcris.com jest bardzo kosztowny i właściwie bardzo nie korzystny. W rejestracji do internetowego portfela Moneybookers nie płacisz żadnych opłat.

Jeżeli chodzi o ofertę kursów to betcris.com oferuje ci głownie mecze z południowej ameryki. Jeżeli więc preferujesz zakłady na futbol amerykański czy baseball, to betcris.com jest idealnym bukmacherem dla Ciebie. Można też postawić na wyścigi konne, koszykówkę, oraz większość polskich meczów. W hokeju i piłce nożnej są zawarte wszystkie najważniejsze mecze w Europie.

Plusy zakładu Betcris.com

  • Minimalna kwota na wypłat
  • Bez opłat manipulacyjnych na wpłat i wypłat
  • Szeroki zakres kursów
  • Bonus 20%
  • Strony w języku polskim

Minusy zakładu Betcris.com

  • Przy transferu bankowym wysokie opłaty
  • Mniej przejrzyste strony internetowe

Bonusy zakładu Betcris.com

Zakład sportowy Betcris.com oferuje bonus w wysokości 20% pierwszej wpłaty. Bonus otrzymasz automatycznie, jeśli na konto umieścisz co najmniej 50$ lub równowartość w innej walucie. Maksymalna wysokość bonusu to 500$ i można je wybrać ,jeżeli masz co najmniej pięć razy obstawioną w zakładach sportowych betcris.com kwotę wpłaconą. Należy pamiętać, że aby uzyskać bonus należy odezwać się za pośrednictwem czatu na żywo lub e-mail: obslugaklienta@BetCRIS.com czy też poprzez Skype kontaktu betcris.polska.

Jak się zarejestrować i zyskać bonus?

Kliknij na link "Chcę obstawiać u betcris.com" i zarejestruj się. Wybierz metodę wpłatu i wpłać pieniądze na swoje konto zakładu betcris.com. Obstaw swoją kwotę 5 razy i automatycznie otrzymasz bonus na twoje konto zakładu.

Chcę obstawiać u betcris.com i otrzymać bonus!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!