Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady sportowe - Aktualne bonusy

Bonusy Fortuna

Załóż konto internetowe w terminie od 08.06.2012. Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji, a po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie bonusu, podwoimy jego wartość. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł. Chcę bonus!

Bonus Bet-at-home.com

Każdemu, kto ulokuje na koncie pieniądze na początku Mistrzostw Europy, Bet-at-home podwoi wkład aż do wysokości 600 PLN. Chcę bonus!

Bonus Bwin.com

Od razu po rejestracji dostaniecie bonus w wysokości 100 % wkładu, pod warunkiem jednak, że wpłacicie co najmniej 10 EUR, ale też nie więcej niż 30 EUR. Chcę bonus!

Bonus Expekt.com

Wasza pierwsza wpłata zostanie podwojona aż do wysokości 150 PLN. Trzeba jednak wpłacić przynajmniej 40 PLN. Chcę bonus!

Bonus BetClic.com

Nowi użytkownicy mają prawo do pierwszego zakładu sportowego bez żadnego ryzyka. Maksymalna kwota przeznaczona na zakład musi wynieść nie więcej niż 55 złotych. Chcę bonus!

Bonus Bet24.com

Przy wpłacie pieniędzy na konto, użytkownik otrzymuje od firmy bonus 100% wkładu o maksymalnej wartości 30 funtów lub ekwiwalent w innej walucie. Chcę bonus!

Bonus Betfair.com

Jeśli wpłacicie na swoje konto minimalnie 20 EUR, firma bukmacherska dorzuci Wam dodatkowe 20 EUR jako bonus. Chcę bonus!

Bonus Betway.com

Betway.com i wpłacicie pieniądze na konto, błyskawicznie dostaniecie bonus w wysokości 100% wkładu nawet do 200 PLN. Chcę bonus!

Bonus Interwetten.com

Przy pierwszej wpłacie automatycznie zostanie na Wasze konto przypisany 50% bonus do wysokości 35 PLN. Chcę bonus!

Bonus Doxxbet.pl

Nowi gracze otrzymują bonus 100% od złożonego depozytu do kwoty 50 EURO. Chcę bonus!

Bonus Ladbrokes.com

Nowi klienci Ladbrokes mają szansę na otrzmanie freerolla o wartości 150 złotych. W ciągu 14 dni od rejestracji należy obrócić kwotą nie mniejszą niż 600 złotych, a następnie zgłosić się do polskojęzycznego supportu. W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona. Chcę bonus!

Bonus Betsafe.com

Zakłady sportowe Betsafe.com oferuje Ci bonus w wysokości do 25 euro. Aby otrzymać premię, musisz postawić zakład AKO składający się z trzech możliwości przy kursie co najmniej 2.0 lub wyższym(jedna stawka musi mieć kurs co najmniej 1,10).Betsafe.com przekaże Ci promocje w wysokości 50% tej stawki z maksymem do 25 euro. Jeśli więc chcesz pełny bonus musisz obstawić w sumie 50 euro. Chcę bonus!

Bonus Betcris.com

Zakład sportowy Betcris.com oferuje bonus w wysokości 20% pierwszej wpłaty. Bonus otrzymasz automatycznie, jeśli na konto umieścisz co najmniej 50$ lub równowartość w innej walucie. Maksymalna wysokość bonusu to 500$. Chcę bonus!

Bonus 10bet.pl

10bet.pl oferuje swojim nowym klientom 50% bonus przy pierwszym depozycie aż do wysokości 30€. Warunek jest taki, że musisz swój pierwszy depozyt obstawić conajmniej dziesięć razy. Dopiero wtedy otrzymasz ten bonus. Drugi bonus to premia 10% aż do wysokości 150€. Chcę bonus!

Bonus Unibet.com

Po pomyślnej aktywacji konta użytkownika w walucie EURO oraz dokonaniu pierwszej wpłaty w minimalnej kwocie 20 EURO, firma Unibet.com daje użytkownikowi w prezencie dodatkowych 20 EURO. Chcę bonus!

Bonus Gamebookers.com

Zakłady bukmacherskie Gamebookers posiadają system bonusów, np. po pierwszym obstawieniu użytkownik otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 10% o maksymalnej wartości 10 EURO. Gamebookers przewiduje również bonusy urodzinowe. Dla użytkowników, którzy regularnie grają na Gamebookers.com firma ma przygotowane bonusy w zależności od wysokości wygranych. Nowym użytkownikom przysługuje bonus powitalny w wysokości pierwszej wpłaty, max. wartość bonusu wynosi 30 EURO. Chcę bonus!

Bonus StanJames.com

Nowi użytkownicy mają prawo do pierwszego zakładu sportowego bez żadnego ryzyka. Maksymalna kwota przeznaczona na zakład musi wynieść nie więcej niż 25 funtów. Chcę bonus!

Bonus Eurobet.com

Nowi użytkownicy przy pierwszej wpłacie dostają dodatkowo 50% swojego depozytu do maksymalnej kwoty 10 euro. Chcę bonus!

Bonus Boylesports.com

Nowi użytkownicy serwisu mają prawo do jednego zakładu bez ryzyka porażki. Maksymalna postawiona kwota to 20 funtów. Chcę bonus!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!