Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Słowniczek pojęć z zakresu zakładów internetowych: Zakłady live

Oferuje je większość internetowych firm bukmacherskich, ale co to właściwie jest? Chodzi o zakłady, które można zawierać dopiero w trakcie trwania spotkania, którego dotyczą. Takie zakłady dostarczają niezwykłych emocji, bo też właściwie zakłady live można nazwać sportem ekstremalnym.

Powiedzmy, że oglądacie właśnie finał Ligi Mistrzów. Drużyna, której kibicujecie, gra nieźle, ale mimo to, w dwudziestej minucie traci bramkę. Wy jednak nadal jesteście przekonani, że uda się odwrócić wynik i wygrać. Nie ma nic prostszego niż znaleźć jakąś internetową firmę bukmacherską i postawić na Waszą ulubioną drużynę. Emocje, które będą Wam towarzyszyć w kolejnych minutach meczu, nie dadzą się z niczym porównać.

I uwaga! Po zakończeniu meczu będziecie się cieszyć podwójnie. Na żywo możecie obstawiać również liczbę strzelonych goli, które jeszcze padną, liczbę ewentualnych czerwonych kartek, liczbę rzutów karnych itp. Najlepszy system zakładów na żywo posiada firma bwin.com i bukmacherska giełda Betfair.com, które dodatkowo oferują możliwość obejrzenia transmisji obstawianego spotkania.


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!