Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady sportowe Betclic

Betclic wkroczył na polski rynek stosunkowo niedawno. Z pewnością jednak była to jedna z najgłośniejszych inauguracji działalności spośród wszystkich firm bukmacherskich, jakie działają w Polsce. Na każdym kroku można zobaczyć reklamy firmy na wielu portalach. Ambasadorem firmy betclic w Polsce został znany komentator sportowy, zdobywca piłkarskich Oskarów w latach 2001, 2003 oraz 2004 - Mateusz Borek.

Tym samym dołączył on do wielu znanych i cenionych sportowców, którzy promują betclic w Europie. Do najbardziej znanych postaci należą z pewnością: Marcel Dessailly (we Francji), Stefan Effenberg (W Niemczech), Kiko Navarez i Deco (w Hiszpanii).

Bukmacher oferuje bardzo szeroką ofertę zdarzeń. Można powiedzieć, że jedną z najszerszych w sieci. Daje swoim klientom możliwość obstawiania wielu dyscyplin, po bardzo atrakcyjnych kursach. W większości przypadków są one wyższe niż u innych firm bukmacherskich działających na polskim rynku. Istnieje także możliwość obstawiania zdarzeń w czasie rzeczywistym - LIVE - po wysokich kursach.

Atutem firmy BetClic.com jest możliwość wpłaty i wypłaty środków finansowych wieloma sposobami. Bardzo popularnym, a przy tym szybkim i sprawdzonym przez wielu graczy w Polsce, jest przelew24. Pieniądze już po kilku minutach znajdują się na koncie użytkownika. Inne dostępne możliwości wpłaty pieniędzy to karty płatnicze oraz kredytowe: Visa, Visa Electron oraz MasterCard.

BetClic oferuje także indywidualną całodobową pomoc. Pracownicy firmy są dostępni dla wszystkich klientów nieprzerwanie siedem dni w tygodniu. W każdym momencie możesz liczyć na wsparcie osób pracujących w betclic.

Plusy zakładów w Betclic

  • Bogata oferta zakładów
  • Możliwość obstawiania "na żywo"
  • Dobra opinia wśród klientów
  • Oferta w języku polskim
  • Szybkie wpłaty środków na konto
  • Bezproblemowe wypłaty pieniędzy

Minusy zakładów w Betclic

  • Minimalna wpłata 15 zł
  • Minimalna wypłata 30 zł
  • Konieczność dostarczenia skanu dowodu osobistego przed pierwszą wypłatą

Bonusy w Betclic

Nowi użytkownicy mają prawo do pierwszego zakładu sportowego bez żadnego ryzyka. Maksymalna kwota przeznaczona na zakład musi wynieść nie więcej niż 55 złotych. W przypadku przegranej firma bukmacherska od razu zwraca postawione środki.

Jak mogę się zarejestrować i dostać bonus?

Kliknijcie na link „Chcę obstawiać w BetClic.com”, zarejestrujcie się, wybierzcie sposób przelania pieniędzy na konto, a potem postępujcie wg. powyższych instrukcji.

Chcę obstawiać w BetClic.com!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!