Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady bukmacherskie Betsafe.com

Betsafe.com to jeden z TOP bukmacherów na świecie. Posiada setki tysięcy zarejestrowanych klientów z ponad stu krajów. Jeżeli jesteś zaawansowanym graczem i chcesz spróbować coś nowego to betsafe.com jest zakładem dla ciebie.

Betsafe.com z siedzibą na Malcie rozpoczeł swoją działalność w roku 2006 podczas wielkiego boomu online zakładów bukmacherskich. Betsafe.com od tego czasu zajmuje przednie miejsca w rankingu online zakładów. Charakterystyczne znaki betsafe.com to niezawodność i bezpieczeństwo użytkownika.

Strony internetowe jak również obsługa klienta są w języku polskim. Ponadto w języku angielskim, szwedzkim, norweskim, duńskim, fińskim, Bułgarii i Łotwy. Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jeśli masz problem bukmacher go natychmiast rozwiąże.

Rejestracja jest bardzo prosta. W nagłówku strony betsafe.com przciś na przycisk "Załóż konto", wypełnij niektóre dane osobiste i wybierz walutę - oczywiście polecamy polski złoty. Wybrać można oczywiście euro, dolar amerykański, funt brtyjski, szwedzkie czy też duńskie korony i inne.

W następnym kroku można wpłacić pieniądze na twoje konto gry. Możesz wybrać kilka opcji wpłaty. Najprostszym sposobem jest wpłat kartą kredytową VISA i MasterCard. W tym wypadku płacisz opłatę manipulacyjną w wysokości 2,5% wpłaty, minimalna wpłata to 15 €, maksymalnie 10,000€. Te same opłaty są przy wpłacie poprzez Neteller lub Moneybookers i przelew bankowy. U tych metod, jednak nie płacisz żadnych opłat transferowych. Przelew bankowy nie zalecamy. Bukmacher nie uwzględnia polskich banków i za transfer zapłacisz duże opłaty.

Pobrać swoją wygraną możesz poprzez zwykły przelew bankowy lub portfele internetowe Neteller i Moneybookers. Opłaty manipulacyjne w tym przypadku nie zapłacisz. Minimalna kwota wypłaty ustawiona jest na poziomie 30 euro a maksymalnie można pobrać 5000 euro. Poprzez przelew bankowy wynosi to 10€ i 15,000€. Wybór tego transferu, ale ponownie nie polecamy ze względu na wysokie opłaty za przelew międzynarodowy. Zalecamy dokonywać wpłat i wypłat poprzez online portfele internetowe.

Betsafe.com oferuje wysokie kursy na mecze.Można obstawiać na hokej, piłke nożną, tenis, koszykówke, piłke ręczną, sporty zimowe, box, Formułe 1, squash,siatkówke, hokej, krykiet, bilard i inne.

Plusy zakładów w Betsafe.com

  • Strony internetowe i obsługa klienta w języku polskim
  • Wypłaty wygranej bez opłat
  • Wysokie kursy
  • Niezawodność i bezpieczność
  • Prosta rejestracja
  • Zakłady na żywo (live)
  • Bonusy

Plusy zakładów w Betsafe.com

  • Opłata za wpłat
  • Nie można użyć karty kredytowej aby pobrać wygraną

Bonusy zakładów bukmacherskich Betsafe.com

Zakłady sportowe Betsafe.com oferuje Ci bonus w wysokości do 25 euro. Aby otrzymać premię, musisz postawić zakład AKO składający się z trzech możliwości przy kursie co najmniej 2.0 lub wyższym(jedna stawka musi mieć kurs co najmniej 1,10).Betsafe.com przekaże Ci promocje w wysokości 50% tej stawki z maksymem do 25 euro. Jeśli więc chcesz pełny bonus musisz obstawić w sumie 50 euro. Uważaj, jeśli wpłacasz pieniądze poprzez konto Moneybookers, bonus nie dotyczy Cię.

Jak się zarejestrować?

Kliknij na poniższy link, chcę obstawiać u Betsafe.com, zarejestruj się, wybierz metodę płatności, a następnie wpłać pieniądze na swoje konto. Obstaw 50 euro na AKO stawkę o minimalnym kursie 2,0 i bonus 25 euro należy do Ciebie.

Chcę zagrać na Betsafe.com!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!